image-2000x150px
image-1fd3f78b-8b60-3926-895d-c4d797a7632f_850backend

Beynəlxalq əmtəə, fond və valyuta bazarlarının əsas göstəriciləri

image-728x90px
Son qiymətƏvvəlki qapanışı ilə fərqİlin əvvəli ilə fərq
Əmtəə
Neft Brent (dollar/barel)94,92-2,7415,6
Neft WTI (dollar/barel)88,91-2,5711,92
Qızıl (dollar/unsiya)171643,3-98,1
İndekslər
Dow-Jones33160,83333,83-3237,25
S&P 5003828,1121,31-950,62
Nasdaq10616,251,68-5125,36
Nikkei27872,11344,47-919,6
Dax13688,75155,23-2196,11
FTSE 1007306,146,15-96,87
CAC 40 INDEX6441,524,89-731,73
Shanghai Composite3064,493064,49-554,7
BIST 1004360,2828,622496,63
RTS1017,01-123,77-558,75
Valyuta
EUR/USD1,00750,0072-0,1285
GBP/USD1,15460,00580,0186
USD/JPY145,69-1,0730,782
USD/RUB60,9749-1,7064-13,0001
USD/TRY18,53560,06925,8953
USD/CNY7,24930,00580,882
image-728x90px

  • whatsapp
  • messenger
  • telegram
  • vkontakte
  • odnoklassniki