image-2000x150px
image-521a462c-b48d-3b35-ad13-0d06349f2658_850backend

Beynəlxalq əmtəə, fond və valyuta bazarlarının göstəriciləri

image-728x90px
Son qiymətƏvvəlki günün qapanışı ilə fərqİlin əvvəli ilə fərq
Əmtəə
Neft Brent (dollar/barel)93,500,5614,45
Neft WTI (dollar/barel)85,05-0,938,55
Qızıl (dollar/unsiya)1656,3031,40-141,90
İndekslər
Dow-Jones31082,56748,97-5406,07
S&P 5003752,7586,97-1040,31
Nasdaq10859,71244,87-4906,50
Nikkei26890,58-37,30-1968,59
Dax12730,90-36,51-3121,35
FTSE 1006969,7325,82-450,96
CAC 40 INDEX6035,39-51,51-1126,13
ShanghaiComposite3038,93-11,25-579,87
BIST 1003934,6333,782039,17
RTS1050,579,01-539,17
Valyuta
USD/EUR0,98620,01-0,15
GBP/USD1,13030,01-0,22
USD/JPY147,6500-2,7532,51
USD/RUB61,5898-0,07-12,63
USD/TRY18,58800,005,26
USD/CNY7,2306-0,020,86
image-728x90px

  • whatsapp
  • messenger
  • telegram
  • vkontakte
  • odnoklassniki